Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE CZARNE

1845 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe czarne

Łazienka w stylu glamour, wnętrze inspirowane skandynawskim minimalizmem, czy surowa aranżacja industrialna to tylko kilka miejsc, w których spokojnie możemy zrezygnować z klasycznej kolorystyki, stosowanej przez lata w naszych łazienkach. W tych i wielu innych nowoczesnych aranżacjach coraz częściej decydujemy się na armaturę i elementy wyposażenia w kolorze czarnym. Świetnym przykładem tego trendu są niezwykle popularne ostatnio kabiny prysznicowe czarne.

O tym, jak popularny jest ten trend, możecie przekonać się, odwiedzając kategorię kabiny prysznicowe czarne w naszym sklepie. Znajduje się w niej ponad 900 różnych modeli kabin prysznicowych z czarnymi profilami. Kabiny prysznicowe czarne dostępne w naszym sklepie pochodzą między innymi z katalogów takich producentów wyposażenia łazienek jak New Trendy, Cersanit, Kermi, Deante, Metal Hurt czy Omnires.

Kabina prysznicowa z czarnym profilem – aranżacje

Na popularność czarnych kabin prysznicowych wpływ mają przede wszystkim dwa czynniki. Po pierwsze jest to niezwykła uniwersalność koloru czarnego. Sprawia ona, że czarne elementy wyposażenia można łatwo dopasować do wielu aranżacji. Drugim powodem jest popularność kilku nowych trendów wnętrzarskich i stylów architektonicznych.

W jakich aranżacjach można wykorzystać czarne kabiny? Kabina prysznicowa z czarnym profilem to prawdziwy wnętrzarski hit w przypadku łazienek w stylu industrialnym. W takiej aranżacji sprawdzi się świetnie na przykład czarna kabina prysznicowa walk in lub kabina prysznicowa czarna kratka. Taka kabina prysznicowa z czarnym profilem może być również ozdobą efektownej aranżacji w stylu glamour.

Kabiny prysznicowe czarne możemy wykorzystać jednak również w niektórych klasycznych wnętrzach. Dotyczy to przede wszystkim aranżacji inspirowanych stylem black&white, w których czarna kabina może stanowić kontrast dla białych płytek i innych elementów armatury.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.