Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE SANPLAST

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe Sanplast

Sanplast to polska marka, która w ciągu ostatnich 40 lat przekształciła się z małej rodzinnej firmy w jednego z lidera branży armatury łazienkowej. Już od lat aranżując nasze łazienki, sięgamy po umywalki, wanny czy kabiny prysznicowe Sanplast. Ta ostatnio kategoria produktów obejmuje funkcjonalne i nowoczesne kabiny prysznicowe w różnych kształtach i rozmiarach. Kabiny prysznicowe Sanplast w ofercie naszego sklepu online to ponad 260 różnych modeli. W tej bogatej ofercie znajdziecie wiele kabin prysznicowych inspirowanych nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Kabiny prysznicowe Sanplast to jednak również modele stworzone z myślą o klasycznych łazienkach, a także wnętrzach inspirowanych trendami retro czy vintage. Niezależnie od tego, jaką łazienkową aranżację zaplanowaliście w swoim domu, zapraszamy do zapoznania się ofertą kabin prysznicowych polskiej marki Sanplast.

Kabina prysznicowa Sanplast półokrągła czy kwadratowa?

Kabiny prysznicowe Sanplast to zarówno uniwersalne modele kwadratowe i prostokątne, jak i kabiny półokrągłe. Która kabina Sanplast sprawdzi się lepiej w naszej łazience? To zależy oczywiście od tego, jaką ilością wolnego miejsca dysponujemy i jaką aranżację łazienki zaplanowaliśmy. Jeśli urządzamy bardzo małą łazienkę, możemy zdecydować się na kabiny prysznicowe Sanplast półokrągłe. Są to modele zaprojektowane właśnie z myślą o oszczędności tak cennego w małej łazience miejsca. Kabina półokrągła Sanplast pozwala w optymalny sposób wykorzystać miejsce w narożniku. Ciekawą alternatywą dla kabin półokrągłych mogą być również kabiny pięciokątne Sanplast. Taki geometryczny kształt sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych aranżacjach łazienek.

Jeśli nie ograniczają nas niewielki rozmiary pomieszczenia, możemy zdecydować się na kabiny Sanplast kwadratowe lub prostokątne. Są to zarówno klasyczne kabiny, jak i tak modne ostatnio kabiny Sanplast walk in. Kabiny z kwadratowym lub prostokątnym brodzikiem możemy zamontować zarówno w narożniku łazienki, jak i w centralnym punkcie ściany.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.