Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE TRÓJŚCIENNE

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe trójścienne

Jeszcze do niedawna w naszych łazienkach królowały przede wszystkim kabiny prysznicowe narożne. Niezależnie od rodzaju i kształtu takie kabiny składają się zwykle z dwóch ścian. Pozostałe dwie ściany to najczęściej narożnik naszej łazienki. Na takie kabiny decydujemy się zwykle ze względu na oszczędność miejsca i możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni w narożniku łazienki. Od kilku lat coraz modniejsze stają się jednak większe łazienki, stanowiące wręcz swego rodzaju salony kąpielowe. Dysponując w łazience większą przestrzenią, możemy zdecydować się na centralnie umieszczane kabiny prysznicowe trójścienne. Na kabinę prysznicową trójścienną możemy zdecydować się również w sytuacjach, gdy umieszczenie prysznica w narożniku łazienki jest niemożliwe. Do takiej sytuacji może dojść na przykład ze względu na niekorzystny układ drzwi i okien w łazience.

Kabiny prysznicowe trójścienne to w zdecydowanej większości modele prostokątne i kwadratowe. Z oczywistych względów kabiny półokrągłe czy pięciokątne to raczej modele dwuścienne montowane w narożnikach. W naszej stałej ofercie znajdziecie kilkanaście modeli trójściennych kabin prysznicowych na planie prostokąta i kwadratu. Jeżeli szukacie tego rodzaju rozwiązania do swojej łazienki, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi aktualnie modelami kabin trójściennych.

Kabina prysznicowa trójścienna z brodzikiem czy bez?

Kabiny prysznicowe trójścienne możemy zamontować zarówno klasycznie, w komplecie z brodzikiem, jak w wersji bez brodzika. Kabina prysznicowa trójścienna z brodzikiem może się przydać na przykład, gdy chcemy zrobić szybkie pranie. Brodzik w takiej kabinie możemy wykorzystać również jako wanienkę do kąpieli małego dziecka. Jednak jednym z hitów w aranżacji łazienek są w ostatnich latach kabiny typu walk in. Kabina prysznicowa trójścienna typu walk in, czyli pozbawiona progu może wyglądać bardzo efektownie w nowoczesnej lub minimalistycznej łazience. W przypadku kabin walk in za odprowadzenie wody odpowiada zwykle tak zwany odpływ liniowy oraz odpowiednie wypoziomowanie i uszczelnienie posadzki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.