leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE OMNIRES

67 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe Omnires

Omnires to jeden z kilku polskich producentów wyposażenia łazienek, który zdobył globalny zasięg. Produkty tej firmy, w tym także kabiny prysznicowe Omnires poza Polską zdobyły sobie uznanie również w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie. Przez ponad 30 lat działalności projektanci Omnires stawiali sobie za cel połączenie funkcji i formy. Kabiny prysznicowe Omnires powstają więc z najwyższej jakości materiałów w nowoczesnych zakładach produkcyjnych, a ich design opiera się na najnowszych i najpopularniejszych trendach wnętrzarskich.

W sklepie internetowym Komfort kabiny Omnires to ponad 70 różnych modeli z najnowszego katalogu tej marki. W kolekcji tej znajdziecie nowoczesne kabiny prysznicowe Omnires, a także modele idealne do łazienki inspirowanej ponadczasową wnętrzarską klasyką. Jeśli szukacie dobrej jakości prysznica polskiego producenta, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie kabiny prysznicowe Omnires są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Omnires kabina prysznicowa do nowoczesnej łazienki i nie tylko

Kabiny prysznicowe Omnires z całą pewnością zainteresują miłośników nowoczesnych designerskich wnętrz, czy też łazienek urządzonych w stylu industrialnym lub loftowym. W każdej z tych aranżacji sprawdzi się na przykład kabina prysznicowa Omnires czarna. Modele z czarnymi profilami wpisują się idealnie także w aranżacje inspirowane skandynawskim minimalizmem. Bardzo dużą popularnością cieszą się również kabiny prysznicowe Omnires typu walk in. Na takie pozbawione drzwi kabiny decydujemy się coraz częściej, szczególnie w nowoczesnych łazienkach.

Nie oznacza to oczywiście, że wśród kabin prysznicowych Omnires czegoś dla siebie nie znajdą miłośnicy klasycznych łazienek. Poza nowoczesnymi kabinami walk in producent ten oferuje również standardowe kabiny z brodzikiem. Są to zarówno kabiny Omnires półokrągłe, jak i modele o przekroju kwadratowym i prostokątnym. Dzięki szerokiej rozmiarówce po kabiny Omnires możemy sięgnąć niezależnie do wymiarów naszej łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.