leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE NEW TRENDY

7603 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe New Trendy

New Trendy to polski producent wyposażenia łazienek, który specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych kabin prysznicowych. Kabiny prysznicowe New Trendy dostępne są w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Producent ten oferuje kabiny New Trendy półokrągłe i pięciokątne, a także bardzo szeroki wybór klasycznych prostokątnych i kwadratowych kabin. Kabiny prysznicowe New Trendy wykorzystać możemy zarówno w małej łazience, jak i w przestronnym salonie kąpielowym. W małej łazience sprawdzą się kompaktowe kabiny New Trendy o szerokości zaledwie 50 czy 60 cm. Z kolei w dużej łazience możemy zdecydować się na niezwykle wygodne i przestronne kabiny, których dłuższy bok może mieć nawet 170 czy 180 cm.

W najnowszych kolekcjach marki New Trendy nie zabrakło również modnych nowoczesnych rozwiązań w postaci kabin typu walk in. Takie minimalistyczne kabiny prysznicowe New Trendy składają się najczęściej z jednej ściany oraz stabilizującej ją poziomej poprzeczki. Minimalistyczne kabiny prysznicowe New Trendy typu walk in idealnie wpisują się w nowoczesne projekty łazienek. Taką kabinę wykorzystać możemy również w aranżacji łazienki w stylu skandynawskim. W połączeniu z brodzikiem podpłytkowym lub brodzikiem montowanym na poziomie posadzki taka kabina walk in optycznie powiększa łazienkę i nadaje jej wrażenie przestrzeni.

Kabiny prysznicowe New Trendy dostępne są w kilku różnych kolekcjach, nawiązujących do różnych stylów architektonicznych. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się kabiny prysznicowe New Trendy New Soleo, Porta, Maxima czy Prime. Kolekcje te nawiązują do najpopularniejszych aktualnie trendów wnętrzarskich. Łączą w sobie nowoczesną estetyką, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania dotyczące montażu.

Kabiny prysznicowe New Trendy to sztandarowy produkt tej marki. Ta polska firma oferuje jednak również szereg innych akcesoriów z kategorii wyposażenia łazienek. Są to między innymi parawany nawannowe, drzwi prysznicowe czy brodziki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.