Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE PRZESUWNE

2134 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe przesuwne

Kabiny prysznicowe przesuwne to bardzo popularne rozwiązanie, na które bardzo często decydujemy się w łazience. Konstrukcja przesuwnych drzwi prysznicowych pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Dodatkowo nie musimy martwić się o odpowiednią ilość wolnej przestrzeni przed kabiną prysznicową tak, jak ma to miejsce w przypadku kabin z uchylnymi drzwiami. O dużej popularności kabin prysznicowych przesuwnych świadczyć może również oferta naszego sklepu online. Kabiny prysznicowe przesuwne w sklepie Komfort to ponad 600 różnych modeli. W stałej sprzedaży posiadamy kabiny przesuwne różnych polskich i europejskich marek. Są to na przykład kabiny prysznicowe przesuwne Cersanit, New Trendy, Sanplast, Deante czy Omnires. Znajdziecie tu zarówno kompaktowe kabiny przesuwne zaprojektowane z myślą o niewielkich łazienkach, jak i komfortowe, przestronne kabiny o długości nawet 180 cm.

Kabina prysznicowa przesuwna – najważniejsze zalety

Czy kabiny prysznicowe przesuwne to dobry pomysł? Zdecydowanie największą zaletą tego rozwiązania jest to, że przesuwne drzwi prysznicowe zajmują niewiele miejsca. Kabina prysznicowa przesuwna to więc często rozwiązanie wybierane w przypadku niewielkich łazienek. Wybór kabiny przesuwnej do małej łazienki ułatwia też szeroki wachlarz dostępnych modeli i rozmiarów. Co prawda większą naszej część oferty stanowią kabiny prysznicowe przesuwne półokrągłe i prostokątne. Kilku producentów armatury łazienkowej oferuje jednak również kabiny prysznicowe przesuwne asymetryczne czy pięciokątne.

O czym warto pamiętać, decydując się na kabiny prysznicowe z przesuwnymi drzwiami? W tego rodzaju kabinach drzwi osadzone są najczęściej na specjalnych prowadnicach. Jest to miejsce, które musimy szczególnie wziąć pod uwagę w trakcie sprzątania łazienki. Ze względu na to, że są to miejsca trudno dostępne, coraz większą popularnością cieszą kabiny prysznicowe przesuwne ze zdejmowanymi drzwiami. W takim modelu możemy stosunkowo łatwo usunąć drzwi w czasie sprzątania kabiny.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady