leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE BESCO

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe Besco

Besco to jeden z zaledwie kilku polskich producentów wyposażenia łazienek, który osiągnął globalny zasięg. Wszystkie produkty tej firmy, w tym kabiny prysznicowe Besco powstają w oparciu o trzy najważniejsze zasady: przemyślany design, wysoką jakość i atrakcyjną cenę. W ciągu ponad ćwierć wieku działalności projektanci Besco doprowadzili połączenie tych trzech elementów do perfekcji. Wynikiem ich starań są między innymi nowoczesne kabiny prysznicowe Besco.

Kabiny Besco to w naszym sklepie online około kilkunastu modeli wyselekcjonowanych z najnowszej kolekcji tej marki. Prysznice Besco to zarówno klasyczne modele wyposażone w wysoki brodzik, jak i tak popularne ostatnio minimalistyczne kabiny walk in. Do zapoznania się z naszą ofertą kabin prysznicowych Besco zapraszamy więc niezależnie od tego, czy lubicie nowoczesne, designerskie wnętrza, czy raczej przytulne aranżacje inspirowane wnętrzarską klasyką.

Kabiny Besco – klasyka i nowoczesność

Projektując łazienkę z kabiną prysznicową, pod uwagę musimy wziąć nie tylko jej kształt i rozmiar, ale również to, w jakim stylu i kolorze będzie kabina. W nowej kolekcji kabin prysznicowych Besco znajdziemy modele inspirowane różnymi architektonicznymi trendami. Jeśli planujecie nowoczesną łazienkę w surowym stylu industrialnym lub loftowym, to na pewno zainteresuje Was minimalistyczna kabina prysznicowa Besco Aveo. Jest to jedna z tak popularnych ostatnio, pozbawionych drzwi kabin typu walk. Nie tylko prezentuje się ona wyjątkowo efektownie, ale może również optycznie powiększyć łazienkę. Efekt ten będzie dodatkowo spotęgowany, jeśli postawimy na model bez brodzika.

Natomiast jeśli preferujecie klasyczne łazienki i szukacie kabiny narożnej, to lepszym wyborem może okazać się półokrągła kabina prysznicowa Modern. Jest to model wyposażony w klasyczny brodzik montowany ponad poziomem posadzki. W zależności od rozmiaru naszej łazienki kabiny prysznicowe Besco Modern dostępne są w kilku różnych rozmiarach, poczynając od kompaktowych modeli 85x85 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.