Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE CERSANIT

149 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe Cersanit

Cersanit to jeden z czołowych producentów nie tylko ceramiki łazienkowej, ale również szerokiej gamy wyposażenia łazienek. W katalogu tej marki nie zabrakło także kabin prysznicowych. Kabiny prysznicowe Cersanit w sklepie to Komfort to kilkanaście wyselekcjonowanych modeli z ostatnich kolekcji tego producenta. Kabiny prysznicowe Cersanit wykonane są z najwyższej jakości hartowanego szkła. Jego powierzchnia została dodatkowo pokryta specjalną hydrofobową powłoką CleanPro. Zastosowanie tej technologii w znaczącym stopniu ogranicza osadzanie się na kabinach Cersanit kamienia, nalotu z mydła itd. To z kolei przekłada się na dużo łatwiejsze utrzymanie kabiny prysznicowej w czystości.

W nowych kolekcjach kabin prysznicowych Cersanit dostępne są zarówno modele kwadratowe, jak i zaprojektowane z myślą o oszczędności miejsca kabiny półokrągłe. Jeżeli szukacie dobrej jakości kabiny prysznicowej renomowanego producenta, zapraszamy do zapoznania się produktami marki Cersanit.

Cersanit kabiny prysznicowe kwadratowe

Dużą część nowej kolekcji kabin marki Cersanit stanowią kwadratowe kabiny prysznicowe. Kabiny na planie kwadratu to stosunkowo uniwersalne modele, które wykorzystać możemy zarówno w łazienkach klasycznych, jak i w nowoczesnych aranżacjach. Kształt kabiny pozwala na jej wygodne użytkowanie i nie ogranicza ruchów w czasie codziennej kąpieli. Kwadratowe kabiny prysznicowe Cersanit można montować zarówno z brodzikiem, jak i bezpośrednio na posadzce. Do klasycznej łazienki możemy wybrać kwadratową kabinę prysznicową Cersanit z brodzikiem. Wysoki brodzik może pełnić w domu kilka dodatkowych funkcji. Przyda się na przykład do zrobienia szybkiego prania czy w trakcie kąpieli małego dziecka. Natomiast w nowoczesnej łazience idealnie sprawdzi się kabina prysznicowa Cersanit bez brodzika lub z bardzo niskim brodzikiem wpuszczonym w podłogę. Bezprogowe kabiny prysznicowe określane są często mianem kabin walk in i jest to bezspornie jeden z aranżacyjnych, łazienkowych hitów ostatnich lat.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.