leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PANELE WINYLOWE KRONO ORIGINAL

57 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe Krono Original

Zalety paneli winylowych sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na tego rodzaju podłogi. Panele winylowe Krono Original można z powodzeniem stosować nie tylko w domach, ale również w różnego rodzaju lokalach usługowych, czy obiektach użyteczności publicznej. Nowa generacji paneli winylowych Krono Original to wyjątkowo trwałe i atrakcyjne wizualnie podłogi. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt wzorów paneli winylowych Krono Original. Jeśli szukacie trwałej, wodoodpornej podłogi do domu czy mieszkania, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą paneli winylowych Krono Original.

Krono Original panele winylowe – jakie zalety mają podłogi winylowe?

  • Podłogi winylowe Krono Original są całkowicie wodoodporne. W związku z tym panele winylowe Krono Original możemy z powodzeniem stosować we wszystkich pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci (kuchnia, łazienka, pomieszczenie wejściowe).
  • Panele winylowe Krono Original nowej generacji są produktem ekologicznym, który podlega recyklingowi w 100%. Posiadają również specjalną warstwę antybakteryjną, która ułatwia utrzymanie paneli w czystości i hamuje rozwój szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów.
  • Nowoczesne technologie druku 3D pozwoliły na stworzenie paneli winylowych Krono Original, które do złudzenia przypominają naturalne materiały. W ofercie paneli winylowych Krono Original znajdziemy zarówno wzory imitujące różne gatunki szlachetnego drewna, jak i panele imitujące płytki, beton architektoniczny czy naturalny kamień.
  • Panele winylowe Krono Original są niezwykle trwałe. Stworzona z nich podłoga będzie odporna na zarysowania, odkształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania. Wysoka klasa odporności paneli Krono Original sprawia, że można je wykorzystać również w obiektach użyteczności publicznej.
  • Winylowe panele Krono Original zapewniają również bardzo dobrą izolację akustyczną. Podłoga z paneli winylowych skutecznie tłumi odgłos kroków, przesuwanych mebli itp.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.