stół wenus 160(300)x90 biały mat
Nr kat. 100188531
![[2PAC] STÓŁ WENUS BIA MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEA98BB7D7CD69537F1%26compId%3D100188531_stol-wenus-160-300x90-bialy-mat_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu

Szerokość: 160 cm
Szerokość po rozłożeniu: 300 cm
Wysokość: 76 cm
Głębokość: 90 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 300 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały mat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Dopuszczalne obciążenie: | 60 kg |
| Prowadnice: | Brak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] STÓŁ WENUS BIA MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEA98BB7D7CD69537F1%26compId%3D100188531_stol-wenus-160-300x90-bialy-mat_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu

Szerokość: 160 cm
Szerokość po rozłożeniu: 300 cm
Wysokość: 76 cm
Głębokość: 90 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 300 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały mat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Dopuszczalne obciążenie: | 60 kg |
| Prowadnice: | Brak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół wenus 160(300)x90 biały mat
Nr kat. 100188531
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 068 zł/szt-15%
1 szt1,00szt
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 068 zł/szt-15%
1 szt1,00szt
opis produktu

Szerokość: 160 cm
Szerokość po rozłożeniu: 300 cm
Wysokość: 76 cm
Głębokość: 90 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 300 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały mat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Dopuszczalne obciążenie: | 60 kg |
| Prowadnice: | Brak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Cię zainteresować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


