Current Image

Filtry

WANNY 190CM

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 190 cm

Długa i szeroka wanna to idealne rozwiązanie dla osób, które w swojej łazience stawiają przede wszystkim na komfort. Wanny 190 cm to prosty sposób na stworzenie w łazience namiastki luksusowego SPA. Wanna o długości 190 cm pozwoli na komfortową i relaksująca kąpiel nawet stosunkowo wysokiej osobie. Wanny 190 cm dostępne są w ofercie większości czołowych producentów wyposażenia łazienek. W sklepie internetowym Komfort wanny 190 cm to kilkadziesiąt różnych modeli. W tej kategorii znajdziecie wanny 190 cm z katalogów takich polskich i zagranicznych marek jak Cersanit, Besco, Sanplast, Roca, Polimat czy Koło.

Wanny łazienkowe 190 cm – wolnostojące, prostokątne czy asymetryczne?

W naszym sklepie online znajdziecie wanny 190 cm przeznaczone do różnego rodzaju łazienkowych aranżacji. Najszerszą grupę stanowią oczywiście klasyczne wanny prostokątne 190 cm przeznaczone do zabudowy. W tym celu możemy wykorzystać gotowe obudowy do wanny lub pokusić się o stworzenie własnej zabudowy z płytek ceramicznych. Daje nam to możliwość idealnego wkomponowania wanny w całą łazienkową aranżację.

Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio również wanny wolnostojące 190 cm. Na taką dużą wannę wolnostojącą mogą zdecydować się zarówno miłośnicy nowoczesnych łazienek, jak i Ci z Was, którzy preferują aranżacje w stylu retro. W naszej ofercie znajdziecie stylowe wanny wolnostojące 190 cm z rzeźbionymi nogami, a także nowoczesne designerskie wanny wolnostojące o minimalistycznej, często geometrycznej formie. W tej kategorii wyróżniają się również wanny 190 cm wolnostojące z oferty marki Roca. Są to akrylowe wanny umieszczane w specjalnym drewnianym stelażu wykonanym z odpowiednio impregnowanego drewna sosnowego lub egzotycznego i odpornego na wilgoć drewna mahoniowego.

Miłośnicy designerskich, awangardowych wnętrz mogą być również zainteresowani jedną z nowych propozycji marki Sanplast. Są to nowoczesne wanny 190 cm sześciokątne. Ich oryginalny, geometryczny kształt pozwala na stworzenie naprawdę ciekawej aranżacji w nowoczesnym stylu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady