leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY NAROŻNE SYMETRYCZNE

24 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny narożne symetryczne

Wanny narożne kojarzą nam się często z rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić w łazience miejsce kosztem codziennego komfortu w trakcie kąpieli. W praktyce jednak w sprzedaży dostępnych jest wiele modeli wanien narożnych, w których poczujemy się jak w prawdziwym SPA. Dobrym przykładem są wanny narożne symetryczne, wśród których znajdziemy kilka naprawdę wygodnych modeli.

Wanny narożne symetryczne w ofercie sklepu Komfort to kilkadziesiąt różnych produktów. Nasze wanny narożne symetryczne pochodzą z najnowszych katalogów polskich liderów branży wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi półokrągłe wanny narożne symetryczne z ostatnich kolekcji takich marek jak, chociażby Cersanit, Besco czy Sanplast. O jakości tych produktów świadczy między innymi wieloletnia gwarancja udzielana przez producenta. Wiele wanien w tej kategorii objętych jest gwarancją producenta na aż 10 lat. Jeśli szukacie wygodnej wanny, która zajmuje niewiele miejsca, zapraszamy do sprawdzenia, jakie symetryczne wanny narożne są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Wanna narożna symetryczna – jaki rozmiar wybrać?

Wanny narożne o symetrycznym kształcie to zarówno kompaktowe modele przeznaczone do niewielkiej łazienki, jak i niezwykle wygodne i duże wanny. Jeśli szukacie niewielkiej wanny, która sprawdzi się w małym pomieszczeniu, to może zainteresować Was wanna narożna symetryczna 100x100 czy 120x120 cm. Natomiast jeśli dysponujecie w łazience nieco większą ilością wolnego miejsca i stawiacie przede wszystkim na komfort, to może zainteresować Was wanna narożna symetryczna 150x150 czy wanna narożna symetryczna 160x160.

Wanna narożna symetryczna z parawanem

Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest też wanna narożna symetryczna z parawanem. Decydując się na taki model, możemy stworzyć element wyposażenia łazienki, który połączy w sobie zalety wanny i kabiny prysznicowej. W zależności od naszych potrzeb w takiej wannie będziemy mogli wziąć szybki prysznic lub długą relaksująca kąpiel.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.