Current Image

Filtry

WANNY NAROŻNE ASYMETRYCZNE

288 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny narożne asymetryczne

Względy praktyczne i niewielkie wymiary naszych łazienek sprawiają, że bardzo często decydujemy się na wanny narożne asymetryczne. Czym wyróżniają się tego rodzaju wanny narożne? W wannach asymetrycznych jeden z dwóch boków przylegających do ściany jest dłuższy. W zależności od tego, czy krótszy bok jest po lewej, czy prawej stronie, wanny asymetryczne narożne dzielimy na lewe i prawe. Tak zwana strona wanny jest bardzo ważnym kryterium przy zakupie takiego modelu.

O tym, jak popularne są wanny narożne asymetryczne świadczyć może ilość dostępnych w tej kategorii produktów. Wanny narożne asymetryczne w sklepie Komfort to ponad 200 różnych modeli. Oferujemy zarówno małe wanny narożne asymetryczne o długości zaledwie 120 czy 130 cm, jak i niezwykle komfortowe modele, których dłuższy bok ma nawet 180 cm.

Wanna narożna asymetryczna z obudową, wolnostojąca czy do zabudowy?

Wanny asymetryczne to stosunkowo szeroka kategoria, która obejmuje zarówno wanny z obudową, jak i modele wolnostojące, a także wanny asymetryczne przeznaczone do własnej zabudowy. Co wyróżnia każdy z tych modeli?

  • Wanny narożne asymetryczne z obudową cechują się bardzo łatwym montażem. Dedykowana obudowa do wanny asymetrycznej ma zwykle postać akrylowego panelu montowanego na zasadzie pióra i wpustu. Wanna asymetryczna z obudową to najczęściej dużo tańsza opcja niż stworzenie zabudowy wanny z płytek ceramicznych.
  • Zalety wanny narożnej asymetrycznej wolnostojącej to przede wszystkim bardzo atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Po tego rodzaju asymetryczne wanny narożne sięgamy najczęściej, urządzając łazienki inspirowane nowoczesnymi trendami. Narożna wanna asymetryczna wolnostojąca sprawdzi się więc w łazience industrialnej, loftowej, designerskiej, awangardowej aranżacji czy też minimalistycznej łazience skandynawskiej.
  • Wanny narożne asymetryczne do zabudowy dają nam chyba największą swobodę aranżacyjną. Własna zabudowa wanny z płytek pozwala stworzyć jednolitą aranżację łazienki. Do wykonania takiej zabudowy wanny narożnej możemy wykorzystać takie same płytki jak na ścianie łazienki. Często sięgamy jednak również po różnego rodzaju dekory czy mozaiki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.