leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY 170X80

173 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 170x80

Jeśli jesteście miłośnikami długi, relaksujących, gorących kąpieli, to obowiązkowym elementem wyposażenia Waszej łazienki powinna być duża wanna. Jeśli wymiary łazienki na to pozwalają, warto wybrać jeden z większych dostępnych modeli jak na przykład wanny 170x80 cm. Komfortowe wanny 170x80 dostępne są w ofercie zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów armatury łazienkowej. W naszym sklepie online znajdziecie wanny 170x80 z najnowszych kolekcji takich rodzimy marek jak Cersanit, Sanplast, Polimat, Omnires czy Besco. Wanny 170x80 cm oferuje również jeden z europejskich liderów tej branży – hiszpańska marka Roca. Łącznie jest to ponad 20 różnych modeli wanien o wymiarach 170x80 cm. W tej grupie rozmiarowej znajdziecie zarówno eleganckie wanny wolnostojące 170x80, jak i uniwersalne wanny 170x80 do zabudowy. Miłośnicy nowoczesnych trendów i nietuzinkowych aranżacji mogą wybrać wanny 170x80 w innym niż klasyczna biel odcieniu. W naszym sklepie znajdziecie na przykład wanny 170x80 czarne, szare czy nawet różowe.

Wanna 170x80 do zabudowy czy wolnostojąca?

Jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze wanny, jest to, czy zdecydować się na wannę do zabudowy, czy może jednak wannę wolnostojącą? Za wyborem wanny 170x80 do zabudowy przemawiają przede wszystkim kwestie praktyczne. Taką wannę możemy umieścić na przykład we wnęce, czy w szczycie łazienki. Możliwość stworzenia wokół wanny zabudowy z płyty kartonowo-gipsowej i płytek daje nam duże możliwości aranżacyjne.

Mimo tych praktycznych zalet zamiast klasycznej wanny do zabudowy coraz częściej wybieramy niezwykle efektowne wanny wolnostojące. Wanna 170x80 wolnostojąca wymaga zdecydowanie więcej wolnej przestrzeni niż model do zabudowy. Wanny 170x80 wolnostojące to więc przede wszystkim modele przeznaczone do dużych i przestronnych łazienek. Największym atutem wanny wolnostojącej są oczywiście kwestie wizualne. Taka wanna będzie nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również prawdziwą ozdobą aranżacji łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.