leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY 140X70

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 140x70

Niewielkie wymiary łazienki niekoniecznie całkowicie przekreślają możliwość montażu wanny. Wielu polskich i zagranicznych producentów armatury i wyposażenia łazienek ma w swojej ofercie również wanny zaprojektowane z myślą o mniejszych łazienkach. Za jedno z pośrednich rozwiązań, pomiędzy bardzo dużymi obszernymi wannami a najmniejszymi na rynku modelami możemy uznać wanny 140x70. Wanny o długości 140 cm zmieszczą się w większości nawet stosunkowo niewielkich łazienek.

Jaką wannę 140x70 wybrać? W kategorii tej dostępna jest szeroka gama klasycznych wanien prostokątnych. W zależności od naszych potrzeb i tego, kto będzie najczęściej korzystał z wanny, możemy wybrać wanny 140x70 z podłokietnikami lub poręczą. Ten ostatni model jest szczególnie polecany w sytuacji, gdy z wanny często korzystają osoby starsze. Z kolei, jeśli szczególnie zależy nam na komforcie kąpieli i chcemy zyskać odrobinę dodatkowego miejsca w wannie, możemy postawić na wanny 140x70 asymetryczne. Te montowane narożnie wanny 140x70 są zwykle nieco wygodniejsze niż klasyczne wanny prostokątne.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie kilkadziesiąt różnych modeli wanien o wymiarach 140x70. Są to między innymi wanny 140x70 Cersanit, Besco, Roca, Koło czy Polimat. Jeśli szukacie wanny w tym rozmiarze, zapraszamy do sprawdzenia dostępnych w tej kategorii produktów.

Wanna 140x70 z parawanem – wygodne rozwiązanie 2w1

W przypadku średniej wielkości łazienki stosunkowo często decydujemy się również na rozwiązanie typu 2w1. Najczęściej są to tak zwane kabino wanny lub po prostu wanny 140x70 z parawanem. W ofercie kilku producentów znajdziemy gotowe zestawy składające się z wanny z indywidualnie dopasowanym do niej parawanem. Parawan do wanny 140x70 możemy jednak zakupić również jako osobny produkt. W zależności od naszych potrzeb i projektu łazienki możemy wybrać prosty parawan wahadłowy lub nieco bardziej złożoną konstrukcję przesuwną. Dwuścienny parawan przesuwny może zmienić naszą wannę 140x70cm w kabinę prysznicową z prawdziwego zdarzenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.