Current Image

Filtry

WANNY 120X70

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 120x70

Niezwykle różnorodna oferta producentów armatury łazienkowej umożliwia montaż wanny nawet w bardzo małej łazience. Wiele marek posiada w swojej ofercie wanny dedykowane do takich niewielkich pomieszczeń. W małych łazienkach sprawdzą się na przykład wanny o wymiarach 120x70 cm. Wanny 120x70 znaleźć możemy w katalogach polskich firm Polimat, Besco czy Sanplast. Kompaktowe wanny 120x70 oferuje również znana hiszpańska marka armatury Roca. Dostępne w tym rozmiarze modele to przede wszystkim wanny prostokątne przeznaczone do zabudowy. Są to najbardziej uniwersalne modele, a dzięki własnej zabudowie możemy je w ciekawy i funkcjonalny sposób wpasować w aranżację całej łazienki. Jeśli szukacie aktualnie wyposażenia do małej łazienki, to zapraszamy do zapoznania się z wannami 120x70 cm w naszym sklepie. Wszystkie dostępne w tej kategorii produkty objęte są gwarancją producenta sięgającą nawet 10 lat. Zachęcamy również do regularnych odwiedzin naszego sklepu i sprawdzania nowości oraz aktualnych promocji.

Wanna 120x70 z parawanem zamiast kabiny prysznicowej?

Niewielka wanna 120x70 może też pełnić w naszej łazience rolę kabiny prysznicowej. Do stworzenia takiego rozwiązania typu 2w1 niezbędna jest wanna 120x70 z parawanem oraz odpowiednia bateria wannowa. Jeżeli planujemy często wykorzystywać wannę jako kabinę prysznicową, warto wybrać model o stosunkowo niskich ściankach. Najniższe dostępne w tej grupie rozmiarowej wanny mają około 40 cm wysokości. Niskie ścianki sprawią, że korzystanie z takiej opcji 2w1 będzie dużo wygodniejsze.

W naszym sklepie online znajdziecie bardzo duży wybór baterii dedykowanych dla takich rozwiązań. Ostatnim elementem koniecznym do stworzenia takiego zestawu jest oczywiście sam parawan. Jaki parawan wybrać do wanny 120x70? To zależy przede wszystkim od układu naszej łazienki. Najprostszą konstrukcję mają jednoskrzydłowe parawany nawannowe wahadłowe. Nieco bardziej skomplikowaną budowę mają parawany przesuwne. Pozwalają one jednak stworzyć szczelną zasłonę wokół wanny.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady