leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI GŁĘBOKIE (WYSOKIE, Z WYSOKIM ODPŁYWEM)

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki głębokie

Brodzik to podobnie jak inne elementy łazienkowej armatury inwestycja na lata. Warto więc dobrze przemyśleć wybór konkretnego modelu, tak aby z jednej strony spełniał on nasze wymagania, a z drugiej wizualnie pasował do całej łazienkowej aranżacji. Brodziki głębokie to klasyczne rozwiązanie, które cały czas cieszy się sporą popularnością. Do tego rodzaju brodzików zaliczamy przede wszystkim modele o wysokości od 35 do ponad 40 cm. Tego rodzaju brodziki głębokie bez trudu znajdziemy w najnowszych kolekcjach czołowych, polskich producentów armatury. W naszym sklepie dostępne są wysokie brodziki z katalogów takich firm jak, chociażby Sanplast, Deante, Besco, New Trendy czy Schedpol. Oferta ta obejmuje różne rodzaj głębokich brodzików. Do niewielkiej łazienki możemy wybrać brodzik głęboki narożny półokrągły. Natomiast jeśli dysponujemy nieco większą ilością miejsca, możemy postawić na głęboki brodzik prostokątny lub kwadratowy. Poza standardowymi brodzikami o szerokości 80-90 cm w naszym sklepie znajdziecie również duże modele o szerokości nawet 100 czy 120 cm.

Jakie zalety ma wysoki brodzik?

Mimo dużej popularności niskich brodzików i kabin prysznicowych typu walk in wielu z nas nadal stawia na wysoki brodzik w łazienkowej aranżacji. Jakie są najważniejsze zalety takiego rozwiązania?

Wysoki brodzik może w niektórych sytuacjach pełnić funkcję niewielkiej wanny. Jeśli wybierzemy odpowiednio duży i wysoki brodzik, będziemy mogli go wykorzystać właśnie w ten sposób. Na wysoki brodzik możemy więc zdecydować się w małej łazience, w której nie zmieści się już wanna. Głębokie brodziki to także dobre rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi. Wysoki brodzik może nam bowiem posłużyć jako wanienka do kąpieli malucha. Brodzik z wysokimi ścianami może przydać się również przy praniu ręcznym czy kąpieli domowego pupila.

Głęboki brodzik ma jeszcze jedną czysto praktyczną zaletę. Wysokie ścianki brodzika minimalizują ilość wody, która wydostaje się poza kabinę w trakcie kąpieli.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.