leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI 120X90

45 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki 120x90

Kabina prysznicowa czy wanna? To jeden z klasycznych dylematów związanych z projektowaniem domowej łazienki. Jeżeli zdecydowaliście się na kabinę prysznicową, ale szukacie wyjątkowo komfortowego rozwiązania, to przedstawiamy Wam brodziki 120x90 cm. Taki duży, prostokątny brodzik możemy ulokować zarówno w narożniku pomieszczenia, jak i w centralnym punkcie ściany. Do Waszej dyspozycji jest kilkadziesiąt modeli brodzików 120x90 z najnowszych kolekcji takich polskich i europejskich marek jak Deante, Besco, Schedpol czy New Trendy. Nasza oferta obejmuje uniwersalne brodziki, które wykorzystać możecie zarówno w nowoczesnej, awangardowej łazience, jak i we wnętrzu inspirowanym klasycznymi trendami architektonicznymi.

Decydując się na brodzik 120x90 nie musimy ograniczać się również do klasycznej białej kolorystyki. Zamiast tego możemy wybrać brodzik kompozytowy 120x90 cm. Brodziki wykonane z tego nowoczesnego materiału dostępne są między innymi w kolorze szarym i czarnym. Takie brodziki 120x90 z konglomeratów mineralnych idealnie wpisują się w wiele nowoczesnych trendów, a także w minimalistyczne łazienki skandynawskie.

Brodzik 120x90 głęboki czy podpłytkowy?

Tworząc przestronną kabinę prysznicową o wymiarach 120 na 90 cm, możemy wybierać pomiędzy płaskimi brodzikami podpłytkowymi a głębokimi modelami o wysokich ściankach. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, które warto rozważyć przed wyborem konkretnego modelu. Brodzik 120x90 podpłytkowy pozwala na stworzenie bezprogowej kabiny prysznicowej. Takie rozwiązanie optycznie powiększa łazienkę i jest bardzo wygodne. Kabiny prysznicowe typu walk in z brodzikami bardzo niskimi lub podpłytkowymi są jednym z absolutnych aranżacyjnych hitów ostatnich sezonów. Brak progu jest też niebagatelną zaletą, gdy z kabiny korzystają dzieci, osoby starsze lub z niepełnosprawnościami. Brodzik 120x90 głęboki daje nam jednak kilka innych możliwości. Tego rodzaju wysoki brodzik możemy łatwo zmienić w niewielką wannę. Może ona posłużyć do kąpieli niemowlaka czy szybkiego ręcznego prania.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.