Current Image

Filtry

BRODZIKI 120X80

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki 120x80

Prostokątne brodziki 120x80 cm to modele oferujące zdecydowanie wyższy komfort kąpieli niż standardowe brodziki łazienkowe o wymiarach 80x80 cm. Taki przestronny brodzik warto wziąć pod uwagę, jeśli w głównej łazience na stałe rezygnujemy z wanny i będziemy regularnie korzystać tylko i wyłącznie z prysznica. Brodziki 120x80 cm w naszym sklepie online to kilkadziesiąt różnych modeli. Są to brodziki 120x80 Schedpol, Omnires, Deante, New trendy czy Besco. Co ciekawe, obok klasycznych białych brodzików oferujemy również brodziki 120x80 czarne i szare. Są to przede wszystkim modele wykonane z nowoczesnych mineralnych kompozytów. Są one niezwykle odporne na zarysowania i opryskiwanie, a przy tym miłe w dotyku i ciepłe. Taki szary lub czarny brodzik 120x80 może być niezwykle oryginalnym dodatkiem do nowoczesnej łazienki w stylu skandynawskim, loftowym lub do wnętrza industrialnego.

Brodzik 120x80 głęboki czy niski podpłytkowy?

W wielu popularnych aktualnie nowoczesnych trendach łazienkowych królują niskie brodziki, a także brodziki podpłytkowe. Takie rozwiązania pozwalają na stworzenie bezprogowej kabiny prysznicowej określanej często jako kabina typu walk in. Brodzik 120x80 niski czy też wpuszczany w posadzkę brodzik podpłytkowy nie tylko wygląda modnie. Takie rozwiązanie może również optycznie powiększyć łazienkę i zbudować wrażenie przestrzeni. Nie bez znaczenia jest też to, że taki niski brodzik 120x80 będzie również bardzo wygodny. W przypadku osób starszych czy małych dzieci brak progu przekłada się także na kwestie bezpieczeństwa.

Brodziki 120x80 podpłytkowe i modele niskie to domena przede wszystkim nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy w aranżacji tego pomieszczenia wykorzystali brodzik 120x80 głęboki. Wysoki brodzik łazienkowy również ma swoje mocne strony, które warto wziąć pod uwagę. Taki uniwersalny wysoki brodzik 120x80 będzie pasował zarówno do łazienki nowoczesnej, jak i klasycznego wnętrza.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady