Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

BETON ARCHITEKTONICZNY ZE ZŁOTEM

1 produkt
Filtry
   • Wykończenie
   • Rodzaj pomieszczenia
   • Powierzchnia
   • Marka
   • Kolor (1)
   • Grupa rozmiarowa
   • Styl
   • Kraj pochodzenia
   • Cena

   Domyślnie

   -13

   120,00 zł/paczka

   207,00 zł/paczka

   Dostępny w 14-21 dni

   Beton architektoniczny ze złotymi akcentami

   Nowoczesne, eleganckie, luksusowe, lekko ekstrawaganckie, a jednak – ponadczasowe. Połączenie betonu i złota naprawdę robi wrażenie! Od dłuższego czasu to rozwiązanie inspiruje najlepszych projektantów wnętrz. Jeśli chcesz zaaranżować pomieszczenie tak, by wprawiało dosłownie w zachwyt – postaw właśnie na beton architektoniczny ze złotymi akcentami!

   Beton architektoniczny ze złotem – połączenie trwałości i elegancji w jednym materiale

   Beton architektoniczny ze złotem to z pewnością materiał wykończeniowy, który nie wszędzie będzie pasował. Gdzie warto zastanowić się nad wyborem betonu architektonicznego – złotego?

   Oczywistym wyborem pomieszczenia, w którym ściana betonowa ze złotem będzie idealnie pasować, jest salon – najbardziej reprezentacyjna część każdego domu. To tam najchętniej urządzamy wystawne przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Czemu by więc nie zaakcentować tego wyjątkowego pokoju równie wyjątkową ścianą betonową ze złotem?

   Beton architektoniczny ze złotem może wystąpić zarówno jako element dekoracyjny i  wykończenie jednej ze ścian, jak i element wszystkich czterech ścian salonu. Aby efekt nie był jednak nadmierny – ostrożnie dobieraj do tego rodzaju pomieszczeń dodatki. Postaw raczej na minimalistyczne ramki do zdjęć, nowoczesne meble, najlepiej z elementami metalowymi, a także dużo roślin. Beton architektoniczny ze złotem doskonale komponuje się właśnie z naturalną zielenią.

   Oczywiście ściany – beton ze złotem mogą nie tylko ozdabiać salony. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie złotych akcentów na przykład do łazienek w stylu glamour. Beton architektoniczny złoty, jako materiał o bardzo eleganckim charakterze użyjesz także w takich miejscach jak poczekalnie w SPA, gabinetach kosmetologicznych lub salonach fryzjerskich.

   Beton architektoniczny ze złotem jest materiałem wykończeniowym charakteryzującym się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Jest także łatwy do czyszczenia i co najważniejsze – jego montaż jest szybki i prosty!

   Beton architektoniczny z dodatkiem złota

   Beton architektoniczny złote paski nadaje pomieszczeniom unikalnego charakteru. To materiał trwały i wyjątkowo piękny. Beton architektoniczny ze złotymi paskami jest esencją niewymuszonej elegancji – świetnie prezentuje się więc w salonach oraz użytkowych, luksusowych miejscach, które mają budować w klientach poczucie wyjątkowości. Beton architektoniczny ze złotym kruszywem z pewnością inspiruje do nieoczywistych aranżacji. Przekonaj się!

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady

   Zobacz powiązane inspiracje