Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE 70X70

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe 70x70

Aranżacja niewielkiej łazienki nie jest prostym zadaniem. Na ograniczonej przestrzeni musimy zmieścić wszystkie niezbędne w łazience elementy wyposażenia. Z pomocą przychodzą nam jednak producenci armatury łazienkowej dedykowanej właśnie do stosunkowo niewielkich pomieszczeń. Jednym z takich produktów są kabiny prysznicowe 70x70 cm. Kabina prysznicowa o szerokości 70 cm jest nadal stosunkowo komfortowa, zajmuje jednak nieco mniej miejsca niż modele standardowej wielkości. Kwadratowe kabiny prysznicowe 70x70 to przede wszystkim modele montowane w narożniku pomieszczenia. W naszym sklepie dostępna jest wyselekcjonowana oferta kabin 70x70 z katalogów polskich i zagranicznych producentów armatury. Większość tej oferty stanowią kabiny prysznicowe 70x70 polskiej marki New Trendy. Jeżeli szukacie aktualnie kabiny prysznicowej do małej łazienki, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi aktualnie modelami kabin 70x70 cm.

Kabina prysznicowa 70x70 czterościenna, półokrągła czy pięciokątna?

Kabiny prysznicowe 70x70 dostępne są w ofercie różnych producentów armatury łazienkowej. Oferują oni zarówno kabiny 70x70 prostokątne i kwadratowe, jak i zaprojektowane z myślą o montażu w narożniku pomieszczenia kabiny półokrągłe i pięciokątne. Jaka kabina prysznicowa 70x70 sprawdzi się lepiej w naszej łazience? Wybór konkretnego typu kabiny uzależniony jest często od metrażu naszej łazienki i tego, gdzie chcemy zainstalować prysznic. Kabina prysznicowa 70x70 czterościenna to rozwiązanie przeznaczone do nieco większych pomieszczeń. Taką kabinę możemy zamontować zarówno w narożniku pomieszczenia, jak i w centralnym punkcie ściany. W naprawdę dużej łazience możemy zdecydować się również na takie oryginalne rozwiązanie jak kabina 70x70 wolnostojąca.

Po kabiny prysznicowe 70x70 półokrągłe i pięciokątne sięgamy najczęściej w przypadku małych pomieszczeń, w których chcemy zaoszczędzić odrobinę dodatkowej wolnej przestrzeni. Kabiny 70x70 półokrągłe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie efektywnie wykorzystać miejsce w narożniku pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.