leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE 100X100

242 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe 100x100

Montaż kabiny prysznicowej zamiast wanny nie zawsze jest równoznaczny z rezygnacją z komfortu i wygody. Na rynku dostępnych bowiem wiele przestronnych modeli kabin prysznicowych. Należą do nich na przykład kabiny prysznicowe 100x100 cm. O popularności kabin prysznicowych 100x100 może świadczyć, chociażby ilość marek, które zdecydowały się uwzględnić takie modele w swojej ofercie. Kabiny prysznicowe 100x100 oferują takie firmy jak New Trendy, Deante, Sanplast, Omnires czy Metal Hurt. Są to zarówno uniwersalne kabiny 100x100 kwadratowe, jak i narożne kabiny półokrągłe czy pięciokątne. Jeśli szukacie przestronnej i wygodnej kabiny prysznicowej, to zapraszamy do sprawdzenia jakie kabiny 100x100 są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Kabina prysznicowa 100x100 z głębokim brodzikiem, czy bez brodzika?

Kabina 100x100 z głębokim brodzikiem, czy nowoczesna kabina walk in bez brodzika? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest przede wszystkim od projektu naszej łazienki i tego, kto będzie korzystał z kabiny prysznicowej. Kabina prysznicowa 100x100 bez brodzika, czyli po prostu z umieszczonym pod posadzką brodzikiem podpłytkowym, to bardzo modne rozwiązanie, stosowane przede wszystkim w nowoczesnych łazienkach. Taka kabina 100x100 bez brodzika może wizualnie powiększyć łazienkę. Wrażenie to będzie jeszcze silniejsze, jeśli zdecydujemy się na płytki podłogowe w jasnym kolorze. Poza względami czysto estetycznymi kabiny 100x100 typu walk in są również bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Brak progu sprawia dodatkowo, że jest to rozwiązanie bezpieczniejsze dla małych dzieci, czy osób starszych.

Swoje zalety ma jednak również kabina prysznicowa 100x100 z głębokim brodzikiem. Wysokie ścianki brodzika minimalizują ilość wody, która może wydostawać się poza kabinę w trakcie kąpieli. Wysoki brodzik może nam również posłużyć jako wanienka do kąpieli niemowląt lub do ręcznego prania. Z drugiej strony, jeśli z kabiny prysznicowej na co dzień korzystają osoby starsze, to wysoki próg może stanowić dodatkową niedogodność.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.