gres silver point grey mat rectified 79,8x79,8 opoczno
Nr kat. 100219487
opis produktu
Gres szary GLAZURA SILVER POINT GREY MAT RECT 79,8X79,8 OPOCZNO to duża płytka imitująca beton ze stylizowanymi pęknięciami, rysami oraz matową powierzchnią, która nadaje całości naturalnego efektu. Ponadto duże płytki pozwalają uzyskać przestronny efekt, a nawet wizualnie powiększać wnętrze dzięki niewielkiej ilości podziałek oraz rzadko powtarzalnym wzorze. Płytki podłogowe o kwadratowym formacie - 42 cm długości, 42 cm szerokości i 0,8 cm grubości - są proste i szybkie w montażu. Odporne na mróz, różnorodne warunki atmosferyczne oraz plamienie sprawdzą się w kuchni, łazience, a także na tarasie czy balkonie.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące beton
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Imitujące beton
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Imitujące beton
Szare
Szare
Silver Point
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.270 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Silver Point |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 79.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 79.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 80x80 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres szary GLAZURA SILVER POINT GREY MAT RECT 79,8X79,8 OPOCZNO to duża płytka imitująca beton ze stylizowanymi pęknięciami, rysami oraz matową powierzchnią, która nadaje całości naturalnego efektu. Ponadto duże płytki pozwalają uzyskać przestronny efekt, a nawet wizualnie powiększać wnętrze dzięki niewielkiej ilości podziałek oraz rzadko powtarzalnym wzorze. Płytki podłogowe o kwadratowym formacie - 42 cm długości, 42 cm szerokości i 0,8 cm grubości - są proste i szybkie w montażu. Odporne na mróz, różnorodne warunki atmosferyczne oraz plamienie sprawdzą się w kuchni, łazience, a także na tarasie czy balkonie.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące beton
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Imitujące beton
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Imitujące beton
Szare
Szare
Silver Point
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.270 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Silver Point |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 79.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 79.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 80x80 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres silver point grey mat rectified 79,8x79,8 opoczno
Nr kat. 100219487
Niezbędne do montażu










