Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Firma Opoczno to jedna z najstarszych polskich marek w branży płytek ściennych i podłogowych. Początki firmy Opoczno sięgają końcówki XIX wieku. Jan Dziewulski i bracia Lange założyli wtedy przedsiębiorstwo produkujące ceramikę i czerwoną cegłę. Oferta tej marki bardzo szybko wzbogacona została o dekoracyjne kafelki, płytki ścienne, kamionkowe płyty i terakotę. Dziś to właśnie ceramika ścienna i podłogowa jest sztandarowym produktem marki Opoczno.

Firma Opoczno to jedna z najstarszych polskich marek w branży płytek ściennych i podłogowych. Początki firmy Opoczno sięgają końcówki XIX wieku. Jan Dziewulski i bracia Lange założyli wtedy przedsiębiorstwo produkujące ceramikę i czerwoną cegłę. Oferta tej marki bardzo szybko wzbogacona została o dekoracyjne kafelki, płytki ścienne, kamionkowe płyty i terakotę. Dziś to właśnie ceramika ścienna i podłogowa jest sztandarowym produktem marki Opoczno. Połączenie ponad 130 lat doświadczenia z nowoczesnymi technologiami produkcji sprawiło, że płytki Opoczno zdobyły uznanie nie tylko na lokalnym rynku. Płytki firmy Opoczno cieszą się bardzo dużym powodzeniem także w wielu innych europejskich krajach.

Kolekcje Opoczno

Zobacz więcej

Kategorie produktowe Opoczno

Marka Opoczno

Firma Opoczno to jedna z najstarszych polskich marek w branży płytek ściennych i podłogowych. Początki firmy Opoczno sięgają końcówki XIX wieku. Jan Dziewulski i bracia Lange założyli wtedy przedsiębiorstwo produkujące ceramikę i czerwoną cegłę. Oferta tej marki bardzo szybko wzbogacona została o dekoracyjne kafelki, płytki ścienne, kamionkowe płyty i terakotę. Dziś to właśnie ceramika ścienna i podłogowa jest sztandarowym produktem marki Opoczno. Połączenie ponad 130 lat doświadczenia z nowoczesnymi technologiami produkcji sprawiło, że płytki Opoczno zdobyły uznanie nie tylko na lokalnym rynku. Płytki firmy Opoczno cieszą się bardzo dużym powodzeniem także w wielu innych europejskich krajach.Producent Opoczno

Opoczno to producent płytek, który może poszczycić się niezwykle obszernym katalogiem. W naszym sklepie online płytki Opoczno to niemal 500 różnych wzorów. Kolekcje tego producenta inspirowane są różnymi stylami architektonicznymi i wnętrzarskimi trendami. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy przytulnych wnętrz rustykalnych, jak i Ci z Was, którzy preferują nowoczesne minimalistyczne aranżacje. Jeśli szukacie aktualnie dobrej jakości płytek ściennych lub podłogowych, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wzorami z oferty producenta płytek Opoczno.Opoczno łazienki

Kolekcje Opoczno łazienka to aż kilkadziesiąt odrębnych linii produktowych. Inspiracją dla nich są różne modne aktualnie trendy. W kategorii Opoczno łazienka znajdziecie praktycznie każdy rodzaj płytek, który można wykorzystać w aranżacji tego pomieszczenia. Idealna do aranżacji ścian w łazience jest glazura Opoczno. Największe zalety tego rodzaju płytek ściennych to całkowita odporność na wilgoć i bardzo szeroka paleta wzorów i kolorów. W stałej sprzedaży mamy ponad 100 różnych modeli glazury ściennej Opoczno. Trwałą i efektowną podłogę w łazience stworzycie dzięki płytkom gresowym Opoczno. Marka ta oferuje między innymi płytki gresowe drewnopodobne, modele imitujące architektoniczny beton, marmur czy inne rodzaje naturalnego kamienia. Z łatwością dopasujecie wzór gres do konkretnej łazienkowej aranżacji. Kolekcje Opoczno łazienka to jednak nie tylko gres i glazura. W naszym sklepie znajdziecie także dekory, listwy i mozaiki tej marki. Często to właśnie dzięki tym niewielkim elementom stworzycie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju aranżacje łazienki.Opoczno – gdzie kupić?

Szukacie sklepu online z płytkami Opoczno? W naszej stałej ofercie znajdziecie aż kilkaset wzorów płytek tej marki. Oferujemy zarówno nowe kolekcje Opoczno, jak i płytki z poprzednich sezonów. Dlaczego warto kupić płytki tej polskiej firmy w naszym sklepie? Bardzo często ceny płytek Opoczno są na naszej stronie niższe od cen katalogowych. Dzieje się tak za sprawą promocji i wyprzedaży, które regularnie organizujemy dla naszych klientów. Ceny Opoczno na takich promocjach mogą być zredukowane o nawet kilkadziesiąt procent. Jest to więc świetna okazja, żeby sporo zaoszczędzić w trakcie urządzania łazienki, kuchni czy przedpokoju. Przeceny Opoczno znajdziecie w kategorii Płytki, a także w dziale Outlet. W naszym outlecie czeka na Was nie tylko ceramika ścienna i podłogowa. Oferujemy tysiące przecenionych produktów z kategorii podłogi, meble, armatura, dywany, wykładziny i dekoracje.

Przypominamy także, że płytki Opoczno możecie obejrzeć na żywo w wybranych salonach stacjonarnych sieci Komfort. Sieć naszych sklepów obejmuje aktualnie aż 160 punktów na terenie całego kraju. Najbliższy salon, który posiada w ofercie płytki, znajdziecie za pośrednictwem intuicyjnej wyszukiwarki w zakładce Sklepy.