gres 59,8x59,8 optimum jasny szary cersanit
Nr kat. 100236446
opis produktu
GRES 59,8X59,8 OPTIMUM JASNY SZARY CERSANIT to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci na stworzenie subtelnego wnętrza. Doskonale naśladuje beton. Prezentuje jasny szary kolor. Może być układany w kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, korytarzu a nawet na zewnątrz. GRES 59,8X59,8 OPTIMUM JASNY SZARY CERSANIT to płytka pierwszego gatunku, którą możemy wyłożyć zarówno podłogę, jak i ściany. Jest utrzymana w kształcie kwadratu. Jej długość to 59,8 cm, szerokość to 59,8 cm, a grubość to 8 mm. Posiada gładką powierzchnię. GRES 59,8X59,8 OPTIMUM JASNY SZARY CERSANIT jest mrozoodporny. Producent udziela 6 lat gwarancji na produkt.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące beton |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Optimum |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Gres |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GRES 59,8X59,8 OPTIMUM JASNY SZARY CERSANIT to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci na stworzenie subtelnego wnętrza. Doskonale naśladuje beton. Prezentuje jasny szary kolor. Może być układany w kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, korytarzu a nawet na zewnątrz. GRES 59,8X59,8 OPTIMUM JASNY SZARY CERSANIT to płytka pierwszego gatunku, którą możemy wyłożyć zarówno podłogę, jak i ściany. Jest utrzymana w kształcie kwadratu. Jej długość to 59,8 cm, szerokość to 59,8 cm, a grubość to 8 mm. Posiada gładką powierzchnię. GRES 59,8X59,8 OPTIMUM JASNY SZARY CERSANIT jest mrozoodporny. Producent udziela 6 lat gwarancji na produkt.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące beton |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Optimum |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Gres |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres 59,8x59,8 optimum jasny szary cersanit
Nr kat. 100236446
Zobacz inne z kolekcji



