Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

MEBLE KUCHENNE 260CM

3 produkty
Filtry
   • System meblowy
   • Kolor
   • Styl
   • Typ frontu
   • Typ produktu
   • Materiał frontu
   • Szerokość (cm)
   • Wysokość (cm)
   • Rodzaj wykończenia
   • Cena

   Domyślnie

   w komplecie blat i szafka piekarnikowa, dab sonoma

   1530,00 zł/kpl

   Dostępny w 7-10 dni
   w komplecie blat i szafka piekarnikowa, biały

   2138,00 zł/kpl

   Dostępny w 14-21 dni
   w komplecie blat i szafka piekarnikowa, szary

   2138,00 zł/kpl

   Dostępny w 7-10 dni

   Meble kuchenne 260 cm

   Meble kuchenne 260 cm to zestawy szafek, których łączna szerokość wynosi właśnie 260 cm. Takie gotowe komplety mebli kuchennych dostępne są w ramach naszego systemu meblowego Sferia. Jeśli szukacie taniej i estetycznej kuchni 260 cm to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami oferowanymi w tej kategorii. Nasi projektanci stworzyli dla Was uniwersalne i funkcjonalne meble kuchenne 260 cm. Łączą one w sobie wygodę i względy praktyczne z atrakcyjnym wyglądem i solidnym wykonaniem. Meble kuchenne 260 cm to zarówno modele laminowane, jak i lakierowane. Tego rodzaju meble kuchenne są bardzo łatwe w pielęgnacji i odporne zarówno na zabrudzenia, jak i uszkodzenia mechaniczne.

   Kuchnie 260 cm – gotowy zestaw czy samodzielny projekt?

   W ofercie sklepu internetowego Komfort znajdziecie kilka kompletów mebli kuchennych o szerokości 260 cm. Nasze kuchnie 260 cm to przede wszystkim zestawy nawiązujące do nowoczesnych i klasycznych trendów architektonicznych. Kuchnie 260 cm Komfort utrzymane są w uniwersalnej i stonowanej kolorystyce. Oferujemy więc kuchnie 260 cm białe i szare, a także zestawy mebli kuchennych z frontami imitującymi naturalne drewno w odcieniu dąb sonoma. Kiedy warto zdecydować się na nasze kuchnie 260 cm? Taki gotowy zestaw mebli kuchennych sprawdzi się w pomieszczeniu o prostym układzie i standardowych wymiarach. Gotowy zestaw mebli kuchennych to na pewno propozycja atrakcyjna także pod względem budżetowym. Cena gotowego zestawu mebli kuchennych 260 cm wynosi niewiele ponad 1000 zł.

   Co jednak zrobić, gdy nasza kuchnia posiada specyficzny układ i wymiary? W takiej sytuacji możecie skorzystać z naszych modułowych mebli kuchennych. Zabudowa kuchni w sklepie Komfort podzielona jest na kilkanaście odrębnych kolekcji. Szafki kuchenne w ramach poszczególnych kolekcji możecie dowolnie łączyć. W ten sposób możecie samodzielnie lub z pomocą naszych projektantów stworzyć wymarzony projekt kuchni idealnie dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady