Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

MEBLE KUCHENNE 200CM (2M)

9 produktów
Filtry
   • System meblowy
   • Kolor
   • Styl
   • Typ frontu
   • Typ produktu
   • Materiał frontu
   • Szerokość (cm)
   • Wysokość (cm)
   • Rodzaj wykończenia
   • Cena

   Domyślnie

   cokół foliowany, granatowy mat

   102,00 zł/szt

   Dostępny w 21-28 dni
   cokół kolor biały mat

   81,00 zł/szt

   Dostępny w 21-28 dni
   MDF foliowany, kolor grafitowy

   83,00 zł/szt

   Dostępny w 21-28 dni
   cokół foliowany, kolor biały mat

   81,00 zł/szt

   Dostępny w 4-5 tygodni
   cokół foliowany, kolor biały połysk

   75,00 zł/szt

   Dostępny w 14-21 dni
   cokół laminowany, kolor SAN REMO

   53,00 zł/szt

   Dostępny w 4-5 tygodni
   w komplecie blat, front lakierowany, biały połysk

   1795,00 zł/kpl

   Dostępny w 14-21 dni
   w komplecie blat, front lakierowany, szary połysk

   1795,00 zł/kpl

   Dostępny w 7-10 dni
   w komplecie blat, front laminowany, dąb sonoma

   1210,00 zł/kpl

   Dostępny w 7-10 dni

   Meble kuchenne 200 cm

   W ofercie naszego sklepu online dostępne są zarówno pojedyncze szafki kuchenne stojące i wiszące, jak i gotowe zestawy mebli kuchennych. Meble kuchenne 200 cm to utrzymane w jednolitym stylu gotowe komplety zabudowy, których łączna szerokość szafek wynosi 2 metry. Kiedy warto zdecydować się na takie meble kuchenne 200 cm? Takie gotowe zestawy mebli kuchennych o szerokości 200 cm sprawdzą się często w standardowych kuchniach o prostym układzie. Nasze meble kuchenne 200 cm to również dobra propozycja dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem. Gotowy zestaw mebli kuchennych 200 cm można kupić w naszym sklepie już za mniej niż 1000 zł. Gdybyśmy zdecydowali się na samodzielne skompletowanie mebli kuchennych z pojedynczych szafek, to kwota ta byłaby zapewne znacznie wyższa.

   Warto także wspomnieć, że dzięki modułowemu charakterowi naszych mebli kuchennych, gotowy zestaw mebli 200 cm możemy zawsze poszerzyć o dodatkowe elementy w tym samym stylu i z tymi samymi frontami. Wystarczy, że dokupimy dodatkowe szafki z tego samego systemu meblowego co zestaw mebli kuchennych 200 cm.

   Meble kuchenne 2 m – jakie wybrać?

   W kategorii meble kuchenne 2 m oferujemy kilka zróżnicowanych pod kątem stylu i kolorystyki zestawów. To, które meble kuchenne 2 m sprawdzą się lepiej w naszej kuchni, zależy oczywiście od tego, na jaki styl architektonicznych się zdecydowaliśmy. Miłośnicy nowoczesnych kuchni mogą wybrać nasze meble kuchenne 2 m na wysoki połysk. W nowoczesnych aranżacjach kuchni sprawdzą się meble kuchenne 2 metry w uniwersalnych kolorach. Dużą popularnością cieszą się na przykład zestawy mebli kuchennych 200 cm białe czy szare.

   Jeżeli planujemy kuchnię klasyczną lub kuchnię urządzoną zgodnie z jednym z tradycyjnych trendów architektonicznych, to zdecydowanie lepszym wyborem będą meble kuchenne 2 m matowe. W tym przypadku możemy także postawić na uniwersalną kolorystykę lub wybrać meble kuchenne 2 m drewniane. Są to najczęściej meble kuchenne laminowane lub fornirowane imitujące naturalny rysunek słojów drewna.

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane porady