gres stark light grey mat rectified 60x120 star-gres
Nr kat. 100155577
opis produktu
Kafelki podłogowe posiadają określony parametr odporności na ścieranie. Kolekcja STARK gwarantuje aż 4 poziom odporności, dając możliwość ułożenia płytek w najczęściej użytkowanych pomieszczeniach takich jak przedpokój. Dodając do tego łatwość w montażu oraz odporność na wodę, to okażą się one najbardziej praktycznym materiałem na posadzkę. Matowe wykończenie jasnoszarych płytek w elegancki sposób wypełni twoje wnętrze w nowoczesnym stylu. Płytki podłogowe mogą zostać zamontowane na systemie ogrzewania podłogowego. Jena płyta ma wymiary 60 × 120 cm, natomiast w opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Rektyfikowane płytki sprawiają, że ich wielkość praktycznie się nie różni.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe szare
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Imitujące beton
Do kuchni
Do kuchni
Imitujące beton
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące beton
Szare
Stark
Szare
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Stark |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kafelki podłogowe posiadają określony parametr odporności na ścieranie. Kolekcja STARK gwarantuje aż 4 poziom odporności, dając możliwość ułożenia płytek w najczęściej użytkowanych pomieszczeniach takich jak przedpokój. Dodając do tego łatwość w montażu oraz odporność na wodę, to okażą się one najbardziej praktycznym materiałem na posadzkę. Matowe wykończenie jasnoszarych płytek w elegancki sposób wypełni twoje wnętrze w nowoczesnym stylu. Płytki podłogowe mogą zostać zamontowane na systemie ogrzewania podłogowego. Jena płyta ma wymiary 60 × 120 cm, natomiast w opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Rektyfikowane płytki sprawiają, że ich wielkość praktycznie się nie różni.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe szare
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Imitujące beton
Do kuchni
Do kuchni
Imitujące beton
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące beton
Szare
Stark
Szare
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Stark |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Star - Gres Sp. z o.o. UL. CERAMICZNA 5 26-200 KOŃSKIE POLSKA info@stargres.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres stark light grey mat rectified 60x120 star-gres
Nr kat. 100155577
Niezbędne do montażu



