gres marrakech blue mat 44,2x44,2 realonda
Nr kat. 100554070
opis produktu
Gres Marrakech Blue Mat zachwyca geometrycznym wzorem patchwork w odcieniach błękitu i szarości. Ceramiczne płytki z kolekcji Marrakech marki Realonda tworzą orientalne motywy, które ożywią każde wnętrze. Matowe wykończenie nadaje powierzchni subtelną elegancję i naturalny charakter. Format 44,2x44,2 cm idealnie sprawdza się w kuchni, łazience czy salonie, wprowadzając artystyczny akcent. Antypoślizgowość klasy R9 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 10 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne dla miłośników orientalnego stylu i dekoracyjnych wzorów.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe patchwork
Płytki ścienne patchwork
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki patchwork
Płytki ścienne niebieskie
Płytki podłogowe niebieskie
Marrakech
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Patchwork |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Dostawca: | Realonda |
| Kolekcja: | Marrakech |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 44.2 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 44.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Patchwork |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Marrakech Blue Mat zachwyca geometrycznym wzorem patchwork w odcieniach błękitu i szarości. Ceramiczne płytki z kolekcji Marrakech marki Realonda tworzą orientalne motywy, które ożywią każde wnętrze. Matowe wykończenie nadaje powierzchni subtelną elegancję i naturalny charakter. Format 44,2x44,2 cm idealnie sprawdza się w kuchni, łazience czy salonie, wprowadzając artystyczny akcent. Antypoślizgowość klasy R9 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 10 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne dla miłośników orientalnego stylu i dekoracyjnych wzorów.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe patchwork
Płytki ścienne patchwork
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki patchwork
Płytki ścienne niebieskie
Płytki podłogowe niebieskie
Marrakech
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Patchwork |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Dostawca: | Realonda |
| Kolekcja: | Marrakech |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 44.2 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 44.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Patchwork |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres marrakech blue mat 44,2x44,2 realonda
Nr kat. 100554070
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




