gres tarasowo-balkonowy gigant anthracite 2.0 mat rectified 59,3x59,3 cersanit
Nr kat. 100167845
opis produktu
Niełatwo jest dobrać odpowiednie płytki ceramiczne na taras. Wymaga to sięgnięcia po produkty najwyższej jakości. Sprawdź, czy nie przyda Ci się gres GIGANT. Ten produkt ma ciemny kolor i naturalny deseń. Cechuje się wyjątkową trwałością. Jest odporny na wilgoć i inne czynniki atmosferyczne. Powłoka płytki jest plamoodporna i łatwa do utrzymania w czystości. Wszystkie zanieczyszczenia możesz usunąć za pomocą gorącej wody. Gres jest odporny na ścieranie. Możesz umieścić go nawet w bardzo ruchliwych miejscach. Co więcej, na całej powierzchni ma taką samą strukturę. Dzięki temu ślady zużycia nie będą widoczne na płytkach. Płytka ma wymiar 59.3 cm X 59.3 cm, a w opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Produkt posiada 6-letnią gwarancję.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki ścienne grafitowe
Gigant
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Gigant |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Niełatwo jest dobrać odpowiednie płytki ceramiczne na taras. Wymaga to sięgnięcia po produkty najwyższej jakości. Sprawdź, czy nie przyda Ci się gres GIGANT. Ten produkt ma ciemny kolor i naturalny deseń. Cechuje się wyjątkową trwałością. Jest odporny na wilgoć i inne czynniki atmosferyczne. Powłoka płytki jest plamoodporna i łatwa do utrzymania w czystości. Wszystkie zanieczyszczenia możesz usunąć za pomocą gorącej wody. Gres jest odporny na ścieranie. Możesz umieścić go nawet w bardzo ruchliwych miejscach. Co więcej, na całej powierzchni ma taką samą strukturę. Dzięki temu ślady zużycia nie będą widoczne na płytkach. Płytka ma wymiar 59.3 cm X 59.3 cm, a w opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Produkt posiada 6-letnią gwarancję.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki ścienne grafitowe
Gigant
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Gigant |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tarasowo-balkonowy gigant anthracite 2.0 mat rectified 59,3x59,3 cersanit
Nr kat. 100167845
Niezbędne do montażu
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.









