leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BLATY ŁAZIENKOWE MARMUROWE

142 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Blaty łazienkowe marmurowe

Naturalny marmur to szlachetny dekoracyjny materiał ceniony już od wieków. W ostatnich latach marmur przeżywa prawdziwy renesans i wraca do naszych domów i mieszkań w wielkim stylu. Moda na marmur to jeden z najpopularniejszych aktualnie wnętrzarskich trendów. Co ciekawe, po elementy imitujące marmur i naturalny materiał sięgamy nie tylko w przypadku kuchni czy łazienek. Takie akcenty coraz częściej pojawiają się także jako element dekoracyjny salonu czy innych pomieszczeń. Największą popularnością cieszą się chyba jednak blaty łazienkowe marmurowe, które wykorzystać możemy zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i w klasycznym wnętrzu.

Blaty łazienkowe marmurowe to w naszej ofercie przede wszystkim produkty z najnowszych kolekcji marki Elita. Projektanci tej firmy przygotowali dla nas linię produktów Elitstone. Składają się nią naturalne blaty marmurowe do łazienki w różnych kolorach i formatach. Rozmiarówka obejmuje standardowe długości blatów łazienkowych: 60, 70, 80, 100 i 120 cm. Blat łazienkowy z marmuru sam w sobie jest piękną dekoracją łazienkowej aranżacji. Jednak w połączeniu z modnymi umywalkami nablatowymi pozwala na stworzenie naprawdę efektownego wystroju łazienki.

Blat łazienkowy marmurowy – w jakich aranżacjach możemy go wykorzystać?

Dzięki niezwykłej popularności marmurowych akcentów blat łazienkowy marmurowy wykorzystać możemy w naprawdę różnych wnętrzach. Poza wieloma klasycznymi łazienkami po blat marmurowy do łazienki możemy sięgnąć również, urządzając wnętrze inspirowane ekstrawaganckim stylem glamour. W przypadku takich łazienek decydujemy się najczęściej na czarne blaty łazienkowe marmurowe. Takie elementy powinniśmy jednak stosować z umiarem, gdyż zbyt duża ilość koloru czarnego może przytłoczyć aranżację i optycznie zmniejszyć łazienkę. Po marmur możemy śmiało sięgnąć również w wielu nowoczesnych, a nawet niektórych minimalistycznych łazienkach. Niewielki marmurowy blat łazienkowy może stać się nietuzinkową i przyciągającą wzrok dekoracją takiego wnętrza.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.