leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BLATY ŁAZIENKOWE CZARNE

79 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Blaty łazienkowe czarne

Czarny ma opinię koloru ponadczasowego, eleganckiego i uniwersalnego. Na czarne dodatki, meble czy elementy wyposażenia decydujemy się w przypadku różnych pomieszczeń. Akcenty w tym kolorze możemy z powodzeniem wykorzystać również w łazience. W tym pomieszczeniu mogą to być na przykład blaty łazienkowe czarne.

W jakich aranżacjach sprawdzi się blat łazienkowy czarny i jak wykorzystać ten element, aby nie przytłoczyć całej aranżacji? Blaty łazienkowe czarne to idealny dodatek do łazienek w stylu black&white. Taka kolorystyka jest charakterystyczna na przykład dla łazienek skandynawskich. W takim wnętrzu czarny blat łazienkowy i kilka mniejszych detali w tym kolorze możemy zestawić z białymi płytkami i białą armaturą. Czarny blat do łazienki wykorzystać możemy także w wielu aranżacjach nowoczesnych i klasycznych łazienkach. Kluczem do stworzenia ciekawej aranżacji łazienki z czarnym blatem jest najczęściej umiar. Musimy pamiętać, że zbyt dużo koloru czarnego może optycznie zmniejszyć łazienkę. Czarny blat łazienkowy najlepiej sprawdzi się więc jako dodatek do aranżacji, w której dominują jaśniejsze kolory.

W naszym sklepie online znajdziecie gotowe blaty łazienkowe w kolorze czarnym. Oferujemy kilkadziesiąt różnych modeli czarnych blatów łazienkowych. Są to zarówno monokolorowe blaty czarne matowe i z połyskiem, jak i czarne blaty łazienkowe imitujące marmur czy beton architektoniczny.

Blat łazienkowy czarny połysk czy czarny mat?

Bardzo istotne dla finalnego wyglądu aranżacji jest również to, czy wybierzemy blat łazienkowy czarny połysk, czy czarny mat? Zdecydowanie bardziej uniwersalnym wyborem będzie blat łazienkowy czarny mat. Możemy go wykorzystać w łazience klasycznej, a także wnętrzach inspirowanych skandynawskim minimalizmem. Blat łazienkowy czarny mat wpisuje się też idealnie w charakter tak popularnych ostatnio łazienek loftowych i industrialnych. Z kolei po blat łazienkowy czarny połysk możemy sięgnąć w przypadku nowoczesnych, designerskich łazienek, a także efektownych aranżacji w stylu glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.