Current Image

Filtry

SZAFKI KUCHENNE WISZĄCE BIAŁE

453 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki kuchenne wiszące białe

Biel to kolor, po który sięgamy zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych kuchniach. Szafki kuchenne wiszące białe są niezwykle uniwersalne i bez problemu odnajdą się w wielu różnych stylach architektonicznych. O bardzo dużej popularności mebli kuchennych w tym kolorze świadczyć może również liczba dostępnych w naszym sklepie modeli. Kategoria szafki kuchenne wiszące białe obejmuje niemal 200 różnych produktów podzielonych na kilkanaście zróżnicowanych pod kątem stylu kolekcji. Szafki kuchenne wiszące białe w stylu klasycznym znajdziecie na przykład w kolekcji London lub Parma. Z kolei miłośnicy nowoczesnych mebli kuchennych mogą zapoznać się z białymi szafkami wiszącymi z kolekcji Siena lub Rimini. Mamy nadzieję, że nasza szeroka oferta wiszących szafek kuchennych w kolorze białym pozwoli Wam znaleźć meble idealnie dopasowane do Waszej aranżacji kuchni.

Szafki kuchenne wiszące białe połysk czy mat?

Wybór pomiędzy szafkami kuchennymi wiszącymi białymi z połyskiem a szafkami matowymi to często wybór pomiędzy nowoczesnymi i tradycyjnymi trendami wnętrzarskimi. Rzeczywiście szafki kuchenne wiszące białe połysk kojarzone są najczęściej z nowoczesnymi aranżacjami. Biała błyszcząca powierzchnia takich szafek odbija światło, dzięki czemu optycznie powiększa kuchnię i nadaje całemu wnętrzu lekkości i świeżości. Decydując się na szafki kuchenne wiszące białe z połyskiem, musimy jednak pamiętać, że mogą one być dość wymagające pod kątem pielęgnacji. Na błyszczącej powierzchni szafki dużo bardziej widoczne będą odciski palców, smugi czy zabrudzenia.

Szafki kuchenne wiszące białe matowe to domena przede wszystkim kuchni w stylu klasycznym, a także kuchni tradycyjnych. Na białe meble kuchenne z matowym finiszem decydujemy się często również w przypadku tak modnych ostatnio kuchni w stylu skandynawskim. Takie modele możemy jednak wykorzystać również w przypadku wielu nowoczesnych aranżacji. Szafki kuchenne wiszące białe matowe są więc nieco bardziej uniwersalne niż modele wykończone na wysoki połysk.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady