gres toscana rustic grey mat rectified 59,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100505227
opis produktu
Gres Toscana Rustic Grey Mat Rectified to płytki ceramiczne z kolekcji Toscana Rustic marki Opoczno, które wiernie odwzorowują naturalny kamień w szarym odcieniu. Matowe wykończenie nadaje powierzchni naturalny, stonowany charakter idealny do nowoczesnych wnętrz. Format 59,8x59,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R10 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska jakość produkcji i 6-letnia gwarancja dają pewność niezawodności. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji kamienia w praktycznym wydaniu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Toscana Rustic
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Toscana Rustic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Toscana Rustic Grey Mat Rectified to płytki ceramiczne z kolekcji Toscana Rustic marki Opoczno, które wiernie odwzorowują naturalny kamień w szarym odcieniu. Matowe wykończenie nadaje powierzchni naturalny, stonowany charakter idealny do nowoczesnych wnętrz. Format 59,8x59,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R10 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska jakość produkcji i 6-letnia gwarancja dają pewność niezawodności. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji kamienia w praktycznym wydaniu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Toscana Rustic
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Toscana Rustic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres toscana rustic grey mat rectified 59,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100505227
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








