gres scandinavia grey mat 15,5x62 stargres
Nr kat. 100211758
opis produktu
Szara płytka podłogowa prezentująca wzór imitujący naturalne usłojenie drewna to idealna alternatywa wykończenia podłogi w łazience, kuchni, korytarzu, a także balkonie i tarasie. Produkt zachowany w stylu skandynawskim jest łatwy w pielęgnacji, a ponadto wygląda bardzo naturalnie. Płytka podłogowa antypoślizgowa z kolekcji STAR-GRES SCANDINAVIA GREY wykazuje wysoką odporność na ścieranie. Wymiary płytki podłogowej sięgają 62 cm długości, 15,5 cm szerokości oraz 8 mm grubości. Produkt pakowany w ilości 12 sztuk. W sklepie Komfort dostępny jest także gres drewnopodobnych w innych odcieniach i wymiarach.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Jasnoszare
Jasnoszare
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.15 m2 |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Scandinavia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 15.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 15x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szara płytka podłogowa prezentująca wzór imitujący naturalne usłojenie drewna to idealna alternatywa wykończenia podłogi w łazience, kuchni, korytarzu, a także balkonie i tarasie. Produkt zachowany w stylu skandynawskim jest łatwy w pielęgnacji, a ponadto wygląda bardzo naturalnie. Płytka podłogowa antypoślizgowa z kolekcji STAR-GRES SCANDINAVIA GREY wykazuje wysoką odporność na ścieranie. Wymiary płytki podłogowej sięgają 62 cm długości, 15,5 cm szerokości oraz 8 mm grubości. Produkt pakowany w ilości 12 sztuk. W sklepie Komfort dostępny jest także gres drewnopodobnych w innych odcieniach i wymiarach.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Jasnoszare
Jasnoszare
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.15 m2 |
| Dostawca: | Star - Gres |
| Kolekcja: | Scandinavia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 15.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 15x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres scandinavia grey mat 15,5x62 stargres
Nr kat. 100211758
Przeglądaj inne z kolekcji



