gres rest white inserto a mat rectified 39,8x119,8 cersanit
Nr kat. 100172276
opis produktu
Strukturalna powierzchnia z subtelnym geometrycznym wzorem płytek GRES REST WHITE INSERTO A MAT RECT 39,8X119,8 CERSANIT o wymiarach 39.8cm x 119.8cm, doskonale wpiszą się w każde nowoczesne i minimalistyczne wnętrze. Gres imitujący kamień o białym kolorze wyróżnia się delikatnie błyszczącymi elementami, które w połączeniu z matowym wykończeniem fantastycznie odbijają światło, dzięki czemu tworzą w pomieszczeniu łazienkowym przytulną atmosferę. Ich niezwykła wytrzymałość, odporność na ścieranie i niskie temperatury sprawiają, że prezentowany model zachowa swój oryginalny wygląd przez długi czas, mimo intensywnej i codziennej eksploatacji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące kamień
Białe
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Rest |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 39.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 40x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Strukturalna powierzchnia z subtelnym geometrycznym wzorem płytek GRES REST WHITE INSERTO A MAT RECT 39,8X119,8 CERSANIT o wymiarach 39.8cm x 119.8cm, doskonale wpiszą się w każde nowoczesne i minimalistyczne wnętrze. Gres imitujący kamień o białym kolorze wyróżnia się delikatnie błyszczącymi elementami, które w połączeniu z matowym wykończeniem fantastycznie odbijają światło, dzięki czemu tworzą w pomieszczeniu łazienkowym przytulną atmosferę. Ich niezwykła wytrzymałość, odporność na ścieranie i niskie temperatury sprawiają, że prezentowany model zachowa swój oryginalny wygląd przez długi czas, mimo intensywnej i codziennej eksploatacji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące kamień
Białe
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Rest |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 39.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 40x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres rest white inserto a mat rectified 39,8x119,8 cersanit
Nr kat. 100172276
Przeglądaj inne z kolekcji
Niezbędne do montażu









