gres peral white lappato 59,6x119,5 rectified emigres
Nr kat. 100540181
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Geology
Peral
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 6 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Emigres |
| Kolekcja: | Peral |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Geology
Peral
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 6 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Emigres |
| Kolekcja: | Peral |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres peral white lappato 59,6x119,5 rectified emigres
Nr kat. 100540181
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




