gres nero notte gpt1066 black matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100534636
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki podłogowe czarne
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne czarne
Płytki podłogowe na korytarz
Marie Show
Nero Notte
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Nero Notte |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki podłogowe czarne
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne czarne
Płytki podłogowe na korytarz
Marie Show
Nero Notte
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Nero Notte |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres nero notte gpt1066 black matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100534636
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu









