gres macael blanco lappato 59,6x119,5 rectified emigres
Nr kat. 100540166
opis produktu
Gres Macael Blanco Lappato wyróżnia się oryginalnym wzorem imitującym blachę w jasnej kolorystyce z kolekcji Macael marki Emigres. Wykończenie Sugar Lappato łączy delikatny połysk z gładką powierzchnią, nadając płytkom wyjątkowy charakter. Format 59,6x119,5 cm idealnie komponuje się w różnych wnętrzach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, tworząc spójną powierzchnię. Mrozoodporność umożliwia zastosowanie także w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w przestrzeniach publicznych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilny montaż. Hiszpańskie wykonanie gwarantuje najwyższą jakość. Dwuletnia gwarancja potwierdza niezawodność produktu. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych płytek o industrialnym charakterze.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne imitujące blachę
Płytki imitujące blachę
Płytki podłogowe imitujące blachę
Marmur
Marmur
Marmur
Galio
Macael
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 10 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Emigres |
| Kolekcja: | Macael |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Macael Blanco Lappato wyróżnia się oryginalnym wzorem imitującym blachę w jasnej kolorystyce z kolekcji Macael marki Emigres. Wykończenie Sugar Lappato łączy delikatny połysk z gładką powierzchnią, nadając płytkom wyjątkowy charakter. Format 59,6x119,5 cm idealnie komponuje się w różnych wnętrzach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, tworząc spójną powierzchnię. Mrozoodporność umożliwia zastosowanie także w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w przestrzeniach publicznych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilny montaż. Hiszpańskie wykonanie gwarantuje najwyższą jakość. Dwuletnia gwarancja potwierdza niezawodność produktu. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych płytek o industrialnym charakterze.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne imitujące blachę
Płytki imitujące blachę
Płytki podłogowe imitujące blachę
Marmur
Marmur
Marmur
Galio
Macael
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 10 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Emigres |
| Kolekcja: | Macael |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres macael blanco lappato 59,6x119,5 rectified emigres
Nr kat. 100540166
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





