gres liv beech wood beige matt rect 19,8x119,8 opoczno
Nr kat. 100618493
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Liv Beech Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.190 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Liv Beech Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Liv Beech Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.190 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Liv Beech Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres liv beech wood beige matt rect 19,8x119,8 opoczno
Nr kat. 100618493
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








