gres grey stain lappato 59,8x59,8 tubądzin
Nr kat. 100591482
opis produktu
Gres Grey Stain Lappato 59,8x59,8 Tubądzin to nowoczesne płytki ceramiczne, które wiernie odwzorowują surowy charakter betonu w szarej kolorystyce. Wykończenie lappato łączy delikatny połysk z gładką powierzchnią, nadając wnętrzom industrialny szyk. Format 59,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Płytki są mrozoodporne, dzięki czemu można je stosować również w strefach narażonych na niskie temperatury. Polska produkcja gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Sześcioletnia gwarancja daje pewność długotrwałego użytkowania. Idealne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu i betonowych aranżacji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Grey Stain
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.790 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Grey Stain |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Wykończenie: | Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Grey Stain Lappato 59,8x59,8 Tubądzin to nowoczesne płytki ceramiczne, które wiernie odwzorowują surowy charakter betonu w szarej kolorystyce. Wykończenie lappato łączy delikatny połysk z gładką powierzchnią, nadając wnętrzom industrialny szyk. Format 59,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Płytki są mrozoodporne, dzięki czemu można je stosować również w strefach narażonych na niskie temperatury. Polska produkcja gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Sześcioletnia gwarancja daje pewność długotrwałego użytkowania. Idealne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu i betonowych aranżacji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Grey Stain
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.790 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Grey Stain |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Wykończenie: | Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres grey stain lappato 59,8x59,8 tubądzin
Nr kat. 100591482
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




