gres gptu 603 marconia grey mat rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100468533

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące beton
Imitujące beton
Imitujące beton
Szare
Szare
Marconia
Marconia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Marconia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące beton
Imitujące beton
Imitujące beton
Szare
Szare
Marconia
Marconia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Marconia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres gptu 603 marconia grey mat rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100468533
W podobnej cenie
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu











