gres essential graphite polished rectified 59,8x119,8 opoczno
Nr kat. 100219592
opis produktu
GRES ESSENTIAL GRAPHITE POLISHED RECT 59,8X119,8 OPOCZNO to płytka podłogowa, którą można zastosować także w montażu ściennym. Model imitujący kamień w kolorze grafitowym to idealne wykończenie eleganckiej, ekskluzywnej i efektownej łazienki, kuchni, salonu, a nawet tarasu. Gres posiada właściwości mrozoodporne, co pozwala na zastosowanie płytki podłogowej także w warunkach zewnętrznych. Marka Cersanit postawiła na płytki imitujące marmur, które wizualnie powiększają przestrzeń. Model o wymiarach 59,8 cm szerokości, 119,8 długości oraz 0,8 cm grubości posiada aż 6-letnią gwarancję.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Grafitowe
Grafitowe
Essential
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Essential |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GRES ESSENTIAL GRAPHITE POLISHED RECT 59,8X119,8 OPOCZNO to płytka podłogowa, którą można zastosować także w montażu ściennym. Model imitujący kamień w kolorze grafitowym to idealne wykończenie eleganckiej, ekskluzywnej i efektownej łazienki, kuchni, salonu, a nawet tarasu. Gres posiada właściwości mrozoodporne, co pozwala na zastosowanie płytki podłogowej także w warunkach zewnętrznych. Marka Cersanit postawiła na płytki imitujące marmur, które wizualnie powiększają przestrzeń. Model o wymiarach 59,8 cm szerokości, 119,8 długości oraz 0,8 cm grubości posiada aż 6-letnią gwarancję.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Grafitowe
Grafitowe
Essential
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Essential |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres essential graphite polished rectified 59,8x119,8 opoczno
Nr kat. 100219592
Niezbędne do montażu











