gres eco fantastic anthracite matt rect 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100577865
opis produktu
Gres Eco Fantastic Anthracite Matt Rect to płytki ceramiczne z kolekcji Eco Fantastic marki Cersanit, które wyróżniają się eleganckim antracytowym kolorem z matowym wykończeniem. Wiernie odwzorowują naturalny beton, wprowadzając do wnętrz nowoczesny, industrialny charakter. Format 59,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury czy na tarasie. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja gwarantuje najwyższe standardy wykonania potwierdzone 6-letnią gwarancją. Uniwersalne płytki idealnie komponują się z innymi produktami z kolekcji Eco Fantastic. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu i betonowych inspiracji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki podłogowe czarne
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne czarne
Płytki podłogowe na korytarz
Eco Fantastic
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Eco Fantastic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Eco Fantastic Anthracite Matt Rect to płytki ceramiczne z kolekcji Eco Fantastic marki Cersanit, które wyróżniają się eleganckim antracytowym kolorem z matowym wykończeniem. Wiernie odwzorowują naturalny beton, wprowadzając do wnętrz nowoczesny, industrialny charakter. Format 59,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury czy na tarasie. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja gwarantuje najwyższe standardy wykonania potwierdzone 6-letnią gwarancją. Uniwersalne płytki idealnie komponują się z innymi produktami z kolekcji Eco Fantastic. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu i betonowych inspiracji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki podłogowe czarne
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne czarne
Płytki podłogowe na korytarz
Eco Fantastic
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Eco Fantastic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres eco fantastic anthracite matt rect 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100577865
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








