gres damasco anthracite mat 29,7x59,8 opoczno
Nr kat. 100177906
opis produktu
Płytki imitujące beton to hit ostatnich lat, który mocno wpisał się w naturalne, industrialne oraz minimalistyczne trendy. Trudno się dziwić – płytki podłogowe szare są uniwersalne, łatwe w czyszczeniu i skłonne do różnorodnych aranżacji. Prezentowany model to produkt marki Opoczno z kolekcji Damasco o 30 cm szerokości, 60 cm długości oraz 0,8 cm grubości. Jego antracytowy odcień i matowe wykończenie tworzy autentyczny efekt, a także wnosi do wnętrza głębię. Płytki podłogowe sprawdzą się przy systemie ogrzewania podłogowego. Są mrozoodporne oraz antypoślizgowe, dlatego stanowią gwarancję bezpieczeństwa. Produkt pakowany w 9 sztukach.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące beton
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Imitujące beton
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące beton
Grafitowe
Grafitowe
Damasco
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.600 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Damasco |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Płytki imitujące beton to hit ostatnich lat, który mocno wpisał się w naturalne, industrialne oraz minimalistyczne trendy. Trudno się dziwić – płytki podłogowe szare są uniwersalne, łatwe w czyszczeniu i skłonne do różnorodnych aranżacji. Prezentowany model to produkt marki Opoczno z kolekcji Damasco o 30 cm szerokości, 60 cm długości oraz 0,8 cm grubości. Jego antracytowy odcień i matowe wykończenie tworzy autentyczny efekt, a także wnosi do wnętrza głębię. Płytki podłogowe sprawdzą się przy systemie ogrzewania podłogowego. Są mrozoodporne oraz antypoślizgowe, dlatego stanowią gwarancję bezpieczeństwa. Produkt pakowany w 9 sztukach.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące beton
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Imitujące beton
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące beton
Grafitowe
Grafitowe
Damasco
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.600 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Damasco |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres damasco anthracite mat 29,7x59,8 opoczno
Nr kat. 100177906
Niezbędne do montażu




