gres cemento gpt1123 grey lappato sugar rectified 119,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100583447

opis produktu
Gres Cemento Grey Lappato to wyjątkowe płytki ceramiczne z kolekcji Cemento marki Senti Ceramica, odwzorowujące surową fakturę betonu. Format 119,8x119,8 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach, nadając im nowoczesny charakter. Wykończenie Sugar Lappato łączy subtelny połysk z matową bazą, tworząc unikalną grę światła na powierzchni. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, zapewniając efekt jednolitej powierzchni. Szary odcień doskonale komponuje się z minimalistycznymi i industrialnymi aranżacjami. Mrozoodporność umożliwia stosowanie płytek również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu na lata. Produkty z kolekcji Cemento można ze sobą łączyć, tworząc spójne kompozycje. Idealne rozwiązanie dla miłośników betonowych faktur i nowoczesnego designu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Cemento
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.870 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 119.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Gres Cemento Grey Lappato to wyjątkowe płytki ceramiczne z kolekcji Cemento marki Senti Ceramica, odwzorowujące surową fakturę betonu. Format 119,8x119,8 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach, nadając im nowoczesny charakter. Wykończenie Sugar Lappato łączy subtelny połysk z matową bazą, tworząc unikalną grę światła na powierzchni. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, zapewniając efekt jednolitej powierzchni. Szary odcień doskonale komponuje się z minimalistycznymi i industrialnymi aranżacjami. Mrozoodporność umożliwia stosowanie płytek również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu na lata. Produkty z kolekcji Cemento można ze sobą łączyć, tworząc spójne kompozycje. Idealne rozwiązanie dla miłośników betonowych faktur i nowoczesnego designu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Cemento
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.870 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 119.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres cemento gpt1123 grey lappato sugar rectified 119,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100583447
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





