gres wood cut natural structure 119,8x19 tubądzin
Nr kat. 100591493
opis produktu
Gres Wood Cut Natural Structure 119,8X19 Tubądzin to płytki ceramiczne z kolekcji Wood, które wiernie odwzorowują naturalne drewno w ciepłych beżowych tonach. Strukturalna powierzchnia oddaje autentyczną fakturę drewna, wprowadzając do wnętrz przytulny i naturalny charakter. Format 119,8x19 cm w kształcie długich desek idealnie sprawdza się w różnych pomieszczeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni przypominającej prawdziwe deski. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja marki Tubądzin gwarantuje najwyższą jakość wykonania potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnego wyglądu drewna w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.590 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 19 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 119.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Wood Cut Natural Structure 119,8X19 Tubądzin to płytki ceramiczne z kolekcji Wood, które wiernie odwzorowują naturalne drewno w ciepłych beżowych tonach. Strukturalna powierzchnia oddaje autentyczną fakturę drewna, wprowadzając do wnętrz przytulny i naturalny charakter. Format 119,8x19 cm w kształcie długich desek idealnie sprawdza się w różnych pomieszczeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni przypominającej prawdziwe deski. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja marki Tubądzin gwarantuje najwyższą jakość wykonania potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnego wyglądu drewna w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.590 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 19 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 119.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres wood cut natural structure 119,8x19 tubądzin
Nr kat. 100591493
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu







