gres theater white poler 60x120 rectified senti ceramica
Nr kat. 100540198

opis produktu
Gres Theater White Poler to ekskluzywne płytki ceramiczne w białym kolorze z kolekcji Theater marki Senti Ceramica. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Polerowane wykończenie nadaje powierzchni lustrzany połysk, wprowadzając do wnętrza elegancję i luksusowy charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie w miejscach publicznych. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 10,5 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu przez lata. Gładka powierzchnia odwzorowująca naturalny kamień jest łatwa w pielęgnacji. Produkty z kolekcji Theater można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ponadczasowej elegancji i hiszpańskiej jakości.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Theater
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Theater |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Gres Theater White Poler to ekskluzywne płytki ceramiczne w białym kolorze z kolekcji Theater marki Senti Ceramica. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Polerowane wykończenie nadaje powierzchni lustrzany połysk, wprowadzając do wnętrza elegancję i luksusowy charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie w miejscach publicznych. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 10,5 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu przez lata. Gładka powierzchnia odwzorowująca naturalny kamień jest łatwa w pielęgnacji. Produkty z kolekcji Theater można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ponadczasowej elegancji i hiszpańskiej jakości.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Theater
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Theater |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres theater white poler 60x120 rectified senti ceramica
Nr kat. 100540198
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








