gres tempesta gpt1111 graphite mat rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100349072






opis produktu

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Grafitowe
Grafitowe
Tempesta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Tempesta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Grafitowe
Grafitowe
Tempesta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Tempesta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tempesta gpt1111 graphite mat rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100349072
Cena katalogowa: 189,99 zł/m2
Wymiary:
60x120 cm
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
1,43m21 paczka

Cena katalogowa: 189,99 zł/m2
1,43m21 paczka



Cena katalogowa: 189,99 zł/m2
Wymiary:
60x120 cm
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
1,43m21 paczka

Cena katalogowa: 189,99 zł/m2
1,43m21 paczka



opis produktu

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Płytki ścienne grafitowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Grafitowe
Grafitowe
Tempesta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Tempesta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


