gres selva beige mat 22,5x119,5 halcon
Nr kat. 100554086
opis produktu
Gres Selva Beige Mat marki Halcon Ceramicas to płytki ceramiczne z kolekcji Selva, które wiernie odwzorowują naturalne drewno w ciepłym beżowym odcieniu. Matowe wykończenie nadaje powierzchni autentyczny wygląd drewnianych desek, wprowadzając do wnętrz przytulną atmosferę. Format 22,5x119,5 cm idealnie oddaje proporcje naturalnych desek podłogowych. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R9 zapewnia bezpieczne użytkowanie w przestrzeniach narażonych na wilgoć. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach zewnętrznych. Klasa ścieralności 3 gwarantuje odporność przy intensywnym użytkowaniu. Grubość 8,7 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnego drewna w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Selva
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.7 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Halcon Ceramicas |
| Kolekcja: | Selva |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 22.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Selva Beige Mat marki Halcon Ceramicas to płytki ceramiczne z kolekcji Selva, które wiernie odwzorowują naturalne drewno w ciepłym beżowym odcieniu. Matowe wykończenie nadaje powierzchni autentyczny wygląd drewnianych desek, wprowadzając do wnętrz przytulną atmosferę. Format 22,5x119,5 cm idealnie oddaje proporcje naturalnych desek podłogowych. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R9 zapewnia bezpieczne użytkowanie w przestrzeniach narażonych na wilgoć. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach zewnętrznych. Klasa ścieralności 3 gwarantuje odporność przy intensywnym użytkowaniu. Grubość 8,7 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnego drewna w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Selva
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.7 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Dostawca: | Halcon Ceramicas |
| Kolekcja: | Selva |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 22.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres selva beige mat 22,5x119,5 halcon
Nr kat. 100554086
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




